21 września 2012

Recenzja: Mariza, Mineralny podkład pudrowy.

Witajcie, dziś przedstawiam Wam produkt, który otrzymałam do przetestowania od firmy Marizy od Pani Izy. Jej strona na Facebooku: KLIK i mail: mariza-polska@wp.pl
POJEMNOŚĆ: 4g.
MOJA OPINIA: Produkt firmy Mariza, jest produktem wielofunkcyjnym. Używam go jako pudru i na mokro jako podkład. Jest dla mnie odrobine za jasny, więc najczęściej jednak używam go jako podkładu i mieszam z trochę ciemniejszym i wychodzi duet idealny. Bardzo fajnie kryje, ale i tak trzeba dodać korektor bo bez niego nie było by tak wesoło. Konsystencja taka jak puder sypki lub minerały. Podobno podkład jest mineralny, ale w to wątpie. Może nie znam się na składać, ale stosuje również kosmetyki Annabelle Minerals i mają zdecydowanie krótszy i ciekawszy skład. Ja stosuje do niego pędzelek nasączony wodą termalną i taki duet jest genialny. Pędzelek jest nawilżony i podkład idealnie się rozprowadza po twarzy i nie robi smug. Podkład podkreśla wszystkie suche skórki, co jest dla mnie minusem. Opakowanie też nie jest za specjalnie ciekawe, mogło by być trochę ulepszone. Na szczęście jest trwałe, bo opakowanie spadło mi raz i nic się nie stało. Napisy już mi trochę wyblakły, ale to już u mnie chyba norma, bo trzymam kosmetyki kolorowe w kosmetyczce i obijają się o siebie. Podkład nie posiada lusterka, za to ma puszek, którym można nakładać go na twarz. Ja go nie używam, bo jest mi niepotrzebny, ale może to być przydatny dodatek. Zapach jest bardzo delikatny, kojarzy mi się z kosmetykami dla dzieci. Ogólnie produkt jest okej, jedynie zastrzeżenia mam do wyglądu opakowania. Mogłoby być ładniejsze.
DOSTĘPNOŚĆ: Konsulantki Mariza.
CENA: ok. 25 zł.

1 komentarz:

  1. Faktycznie, opakowanie nie jest urocze. Niestety nie znam pudru, a te konsultantki to jednak problem. Wolę sklepy i już :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy szczery i obiektywny komentarz. Zachęcam do obserwowania mojego bloga. Wyłączyłam opcje dla komentatorów anonimowych ze względu na uciążliwy dla mnie spam.

Read more: http://onlysweetpink.blogspot.com/2012/10/technicznie-jak-zmienic-ikonke-anonimow.html#ixzz2FUFuRC5e