16 września 2012

Recenzja: CCS Foot, Antyperspirant do stóp.

OPIS PRODUCENTA: Świeży zapach przez cały dzień i ochrona przed poceniem
- Zapewnia długotrwałą świeżość i przyjemny zapach
- Zapobiega poceniu się stóp i pomaga utrzymać je suche
- Szybko się wchłaniania i pozostawia przyjemny zapach,
- Wygodna forma spray’u i poręczne opakowanie
Tak jak obiecałam pod poprzednim postem, teraz czas na recenzje antyperspirantu do stóp. Także firmy CCS Foot, która jak wcześniej wspomniałam jest nowa na rynku i specjalizuje się w produktach do stóp.
Akurat antyperspirantow do stóp używam chętniej niż kremów, bo przynajmniej po spryskaniu ich takim produktem, mam pewność, że moje stopy nie będą brzydko śmierdziały i nie będą spocone. A to jest bardzo ważne ciepłą porą, i także zawsze miałam z tym problem. Moim ulubionym antyperspirantem był z Neutrogeny, który używam od kilku miesięcy i jest to mój hit. Wcześniej używałam także antypespiratnu z Farmony i Avonu. Ten pierwszy nic nie robił z moimi stopami. A ten drugi pięknie pachnie wiśniami, nadal go mam, ale nie używam zbyt często bo robi mi białe plamy na stopach, jakbym się posypała mąką. Byłam ciekawa także tego, bo ostatnio mam niezłą faze na wszelkie antyperspiranty. Ten okazał się świetny, bo po pierwsze nie zostawia białych śladów, po drugie przyjemnie chłodzi stopy (uwielbiam to uczucie gdy w upalny dzień spryskam nim stopy, bo wtedy robi mi się super chłodno w stopy) po trzecie jest wydajny, dosyć tani i sprawia, że stopy się nie pocą. Wszystkie te punkty są dla mnie bardzo ważne, najważniejsze przy takich produktach jak ten. Zwłaszcza cieszy mnie to, że chroni przed przepoceniem stóp. Jakoś specjalnie nie mam z tym problemu, ale wiadomo zawsze lepiej się zabezpieczyć przed niechcianym zapachem. ;) Bardzo polubiłam ten produkt, nie wiem czy sama go kupię, bo lubię próbować różne produkty. Ale skoro Neutrogeny miałam już 6 opakowań, to czemu tego miałabym nie kupić? Tymbardziej, że jest genialny, tak samo jak mój KWC wśród antyperspirantów do stóp i sądzę, że on został moim drugim hitem w tej kategorii. Wyróżnia go także to, że jest bardzo wydajny, sądze, że jeszcze długo mi posłuży. Antyperpirant ma także przyjemny zapach, więc moje stopy dzięki niemu zyskuję na ładnym zapachu. :)
DOSTĘPNOŚĆ: Apteki.
CENA: ok. 18 zł


Używałyście kiedyś produktów CCS Foot? Co o nich sądzicie?

1 komentarz:

Dziękuję za każdy szczery i obiektywny komentarz. Zachęcam do obserwowania mojego bloga. Wyłączyłam opcje dla komentatorów anonimowych ze względu na uciążliwy dla mnie spam.

Read more: http://onlysweetpink.blogspot.com/2012/10/technicznie-jak-zmienic-ikonke-anonimow.html#ixzz2FUFuRC5e