12 sierpnia 2016

Powracam!!! + Recenzja odżywki do włosów w sprayu Loreal

 Witajcie!

Bardzo dawno mnie tu nie było, nie wiem nawet czy warto znów zacząć pisać... Ale jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :) Mam zamiar zaglądać tutaj przynajmniej 2 razy w tygodniu, przez ten okres kiedy mnie tu nie było poznałam wielu moich ulubieńców makijażowych i pielęgnacyjnych i chciałabym się z pewnością nimi z Wami podzielić.
                                                    
                                       Loreal - Dwufazowy eliksir Arginine Resist

Dzisiaj chcę Wam zaprezentować produkt, który dorwałam ostatnio przypadkowo dzięki promocji.
Bardzo spodobało mi się opakowanie, które przykuwa uwagę. Jest to produkt przeznaczony do włosów osłabionych z tendencją do wypadania. Właśnie dlatego wybrałam tę wersję, druga wersja tego produktu jest do włosów pozbawionych gęstości. Akurat ostatnio moim problemem jest nadmierne wypadanie włosów, lecz nie spodziewam się żadnych cudów po odżywce w sprayu, takie odżywki raczej traktuję dla delikatnego nabłyszczenia, ładnego zapachu i wygładzenia. W tych kwestiach ten produkt jest idealny, pięknie pachnie, włosy wyglądają po nim zdrowo i bardzo ułatwia on rozczesywanie. Przede wszystkim także nie przetłuszcza i obciąża włosów, za co naprawdę wielki plus, bo często miałam taki problem po tego typu produktach. 
Reasumując jest to taki typowy zwyklak, który idealnie się sprawdza w tym czego od niego oczekuję. Dzięki niemu moje włosy naprawdę o wiele mniej się puszą i zapach jest po prostu przepiękny i długo się utrzymuję.  Nie przetłuszcza, wygładza, ładne opakowanie - czego chcieć więcej? ;) 
Z pewnością kupię ponownie ten produkt, po co zmieniać coś co jest w porządku w swoim działaniu?

DOSTĘPNOŚĆ: Myślę, że dostępny jest w większości drogerii sieciowych i supermarketach.
CENA: ok 15-20zł, dosyć często jest w promocji
OCENA: Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego produktu 5/5
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy szczery i obiektywny komentarz. Zachęcam do obserwowania mojego bloga. Wyłączyłam opcje dla komentatorów anonimowych ze względu na uciążliwy dla mnie spam.

Read more: http://onlysweetpink.blogspot.com/2012/10/technicznie-jak-zmienic-ikonke-anonimow.html#ixzz2FUFuRC5e